MadTekk - dj Floxytek (Fr) - Ostrava
hardcore
Mar
24
Friday

MadTekk - dj Floxytek (Fr) - Ostrava

Marley CLUB

U výstaviště, Černá louka 3188, Ostrava, 70200, CZECH REPUBLIC
This event plays

hardcore

music.
Floxytek

Floxytek

Maniak

Maniak

Hlavní stage:
★FLOXYTEK (Fr)★ (Hardtek)
★MANIAK (It)★ (Early Hardcore)
★SKAIS★ (Hardcore/Crossbreed)
★FANTEK★ (Hardtek/DnB)
★KWETOSH★ (Hardtek)
★STK crew★ (HardCore/Frenchcore/Hardtek)


Live act stage:
★SYMBIOTIK ★ live act crew (CZ)
★Maestro MIRA★ (Tekno/Hardtek)
★Mohouc★ (Hardtek)
★GENETIX★ (Acid / Psytrance)
★project KA★ (Techno)

Tekno nářez v Ostravě na párty MadTekk: Vystoupí známý Floxytek

Teknaři, teknařky i dospívající tekeňátka, všichni zbystřete! Ostrava se opět stane místem vašich hudebních radovánek. V klubu Marley se odehraje šílená tekno párty MadTekk. Její hladní hvězdou nebude nikdo jiný než známý francouzský DJ Floxytek.

Floxytekův nadupaný tekno set však nebude jediným lákadlem. Po boku uznávaného DJe se na hlavní stagi objeví další zajímaví vystupující. Early hardcore tu odpálí italský Maniak. Skais zase propojí rovný hardcore s lámaným crossbreedem.

Fantek se pro změnu nebojí míchat hardtek s tvrdšími odnožemi drum 'n' bassu. Kwentosh pak předvede hardtek klasiku a ani s DJs z STK Crew se nudit nebudete. Hudba se však bude hrát v celém klubu a na menší Malebo Live stagi to taky bude žít.

Se svými livesety tu vystoupí Symbiotik Crew, Maestro MIRA, Mohouc, Genetix a Project Ka. Uslyšíte tak tekno, hardtek, acid, psytrance i staré dobré techno. A to už zní na pořádný večírek, že mládeži?

Tak neváhejte a zakroužkujte si v diáři datum 24. března. Na mizinu o vstupu rozhodně nepřijdete. Do 22 hodin se do klubu Marley dostanete za 120 Kč, po desáté hodině to bude za 150 Kč. Těšíme se na vás. Pamatujte: Tekno je všechno!